Aktuálně

akce: KURTIZÁNA … aneb za vším hledej ženu - nový muzikál V PRAZE

kde: Divadlo NA PRÁDLE

kdy: níže termíny s Janou Vaculíkovou v hlavní roli - termíny pravidelně aktualizovány, sledujte tento příspěvěk.

11.10.2022 od 19 hod.

25.11.2022 od 19 hod.

Vstupenky: http://goout.hudilas.cz

Po úspěšných představeních na letní scéně na zámku Ploskovice se Jana Vaculíková představí již 11.10.2022 od 19 hod. v roli kurtizány Cloridie při pražské premiéře muzikálu. Nezapomenutelnou atmosféru dodává celému představení živý orchestr. Nový komorní muzikál autora Miroslava A. Maxanta z období morové rány v Benátkách z počátku 16.století.

Příběh pojednává kolem ukrytého dokumentu, lahvičky s jedem, lásky a zrady. Dá se řící, že kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.

POZOR - tento muzikál si můžete objednat jako zájezdové představení do svého města. Pokud nemůžete za námi, rádi přijedeme za Vámi. Kontaktujte mého manažera v sekci Kontakty.

 

akce: HRADOZÁMECKÁ NOC

kde: Zámek Ploskovice

kdy: 27.8.2022

Vstupenky: telefonicky 416 749 092

Přijďte si prohlédnout zámecké interiéry za umělého osvětlení. Divadlo HUDILAS pro Vás připravilo prohlídku zámku, při které budete moci potkat i postavy z dob dávno minulých. V ranním salonku zde potkáte i hraběnku Marii Annu Karolínu Neuburskou v podání herečky a zpěvačky Jany Vaculíkové.

 

akce: KURTIZÁNA … aneb za vším hledej ženu - nový muzikál

kde: Zámek Ploskovice

kdy: 12.8 a 13.8.2022 vždy od 20 hod

Vstupenky: goout.net/cs/listky

Již 4. ročník divadelního festivalu Hudební léto na zámku Ploskovice. Nový komorní muzikál autora Miroslava A. Maxanta v podání herců divadelního souboru HUDILAS. Jako host vystoupí v hlavní roli kurtizány Cloridie Jana Vaculíková, známá z řady hlavních rolí oblíbených muzikálů Dracula, Hamlet, Krysař, Romeo a Julie, West Side Story, Touha, Tajemství, Pomáda atd. Televizní diváci ji mohou znát z hudebního filmu Kvaska nebo populárních seriálů Vyprávěj, Ordinace v Růžové zahradě, Modrý kód, Temný kraj, Ochránce, Eden atd. V případě špatného počasí jsou zajištěny náhradní prostory přímo v areálu zámku, tak doražte v hojném počtu. Společně prožijeme úsměvný příběh plný nádherných písniček v morem sužovaných Benátkách, v jednom hostinci a tajemstvím zahaleném budoáru. Na páteční vystoupení 12.8, kdy se Jana Vaculíková premiérově představí v hlavní roli tohoto nového muzikálu je ke každé zakoupené vstupence zdarma její autorské CD Návraty. Zde si pusťte pozvánku na muzikál do Ploskovic.

 

akce: Večer přímo muzikálový - koncert písní z českých a světových muzikálů

kde: Zámek Ploskovice

kdy: 4.8 a 5.8.2022 vždy od 20 hod

Vstupenky: goout. net/cs/listky

Již 4. ročník divadelního festivalu Hudební léto na zámku Ploskovice. Přijďte si poslechnout známé skladby z oblíbených muzikálů v podání divadelního souboru Hudilas. Jako host vystoupí Jana Vaculíková, známá z řady hlavních rolí oblíbených muzikálů Dracula, Hamlet, Krysař, Romeo a Julie, West Side Story, Touha, Tajemství, Pomáda atd. Televizní diváci ji mohou znát z hudebního filmu Kvaska nebo populárních seriálů Vyprávěj, Ordinace v Růžové zahradě, Modrý kód, Temný kraj, Ochránce, Eden atd. V případě špatného počasí jsou zajištěny náhradní prostory přímo v areálu zámku, tak doražte v hojném počtu.

 

Aktualita: Jana aktivně pracuje na svém druhém autorském CD, které díky covidové pauze nabralo dvouleté zpoždění. Na albu bude i krásný duet se slovenských hercem Jurajem Kukurou, který je již téměř dokončen. Rozklikněte její Youtube kanál Jana Vaculiková , dejte odebírat a nenechte si ujít jeho premiéru.

 

Aktualita: Jana opět ukázala, že její zaškatulkování některými novináři jako muzikálové herečky je zcela mylné. Jana je hlavně herečka a zpěvačka a aktuálně své herecké zkušenosti a talent předvedla v červenci v činoherní hře Bezkyslíkatí - aktovka Fantom - v režii Anastázie Landové na IX. ročníku divadelního festivalu OLDstars on the ROAD v Kutné hoře a to hned ve 3. představeních během jednoho večera. Po obrovském úspěchu a ohlasu se sama režisérka hned na místě rozhodla přenést tuto hru do pražského divadla to v plné parádě. Po jednom z vystoupení přišel jeden z hostů Daniel Landa za Janou Vaculíkovou s obrovským úžasem ve tváři s tím, že zejména první dějství byl neskutečný herecký koncert, že má nad čím přemýšlet a že se mu dnes bude těžko usínat. Všechny tři závěrečné potlesky a děkovačky byly jasným důkazem toho, že představení se povedlo a diváci odcházeli se silným kulturním zážitkem. Sledujte tyto aktuality a nenechte si ujít první termíny představení v Praze.

 

Aktualita: Jana je i výborná textařka. Nejenže si píše většinu textů ke svým písním sama, ale píše i texty na přání dle vašeho zadání pro různé vaše akce. Poslední píseň „Svatební“ otextovala a osobně zazpívala během svého hudebního vystoupení na svatbě v Čičovicích jako překvapení a dárek nevěstiny maminky nevěstě. V případě, že máte zájem o složení konkrétního textu dle vašich životních příběhů, neváhejte nás kontaktovat. S laskavým svolením nevěstiny maminky si můžete píseň „Svatební“ poslechnout po kliknutí zde na Janiným oficiálním Youtube kanále.

 

Aktualita: Jana v červnu natáčela novou komedii „Láska na zakázku“ v režii Evy Toulové, kde v roli krásky sváděla Jiřího Krampola. Na to jak to vše dopadlo se brzy přijďte podívat do kina.

 

akce: JANA VACULÍKOVÁ - Jubilejní koncert

kde: Letní scéna Malostranské Besedy - Střelák, Praha

kdy: 13.6.2022 od 19:00

Vstupenky: vstup zdarma Oblíbená každoroční akce se po covidové odstávce vrací. Bohužel nám mezitím zrušili Phontón, tak se přesouváme na novou scénu na Střeleckém ostrově. Pozvání přijalo i pár milých hostů - Petra Jungmanová, Miroslav A. Maxant, Anna M. Fučíková, tak se můžete těšit i na krásné duety. Objednali jsme počasí, tak doražte v hojném počtu. Po kliknutí zde se vám zobrazí pozvánka na akci.

 

Oznámení - V květnu jsem začala spolupracovat s novým týmem. Jedním z nich je taky můj nový manažer Ludvík Marek. V případě zájmu o vystoupení jej můžete kontaktovat - viz sekce kontakty.

 

Aktualita - Jana celé jaro pravidelně doprovází svými šansonovými vystoupeními křty nových knih vydavatelství MAHA v knihkupectví Božská Lahvice. Po prázdninové přestávce ji opět můžete na těchto akcích vidět a slyšet.

 

Aktualita - Jana připravuje zcela nový dětský pohádkový příběh „Dalmatin Barvička“ protkaný písničkami z oblíbeného muzikálu Bílý Dalmatin. Děti prožijí pohádkový příběh jednoho dětského pokojíku, kde ožívají hračky, které pomáhají dalmatinkovi nalézt jeho ztracené barevné puntíky. Od podzimu k vidění ve vašich školkách a na dětských akcích.

 

Aktualita - Jana v březnu natáčela nový seriál O mě se neboj v režii Bisera Arichteva (Vyprávěj), kde ztvárnila roli podnikatelky Zity Pokorné.

 

Aktualita - únor 2022 - Jana se stala jednou z tváří reklamní kampaně na německou přírodní veganskou kosmetiku Organics a natočila několik reklamních spotů. Po kliknutí zde si jeden z nich můžete prohlédnout na Janiným oficiálním instagramovém účtu.

 

Aktualita: Jana se v únoru dohodla na spolupráci s divadelním společností HUDILAS Production - konkrétně na hostování ve dvou připravovaných muzikálech Kurtizána (premiéra v srpnu 2022 na zámku v Ploskovicích) a Krev, mýdlo a sušenky (premiéra v roce 2023), kde přijala hlavní ženské role.

 

Akce: Jsem Hudilas - koncert

Kde: Divadlo Na Prádle, Praha

Kdy: 2.2.2022

Vstupenky: goout.net/cs/

Jana jako host vystoupí na autorském koncertu k oslavám životního jubilea hudebního skladatele, libretisty, herce a zpěváka Miroslava A. Maxanta. Přijďte a buďte u toho.

 

Aktualita: V prosinci 2021 zařadily radio Billa a radio Penny do svého předvánočního playlistu i skladbu Vánoční čas, kde Jana složila krásný text a píseň sama nazpívala.

Krásný videoklip k této skladbě po kliknutí zde můžete shlédnout na Janiným oficiálním Youtube kanálu.

 
Jana Vaculíková
Aktuálně