O mně

Pochází z Bzence na Jižní Moravě. Studovala na Gymnáziu a dále pak absolovovala Janáčkovu akademii múzických umění a Pedagogickou fakultu na Masarykově univerzitě v Brně.

Herečka, zpěvačka, šansoniérka a textařka JANA VACULÍKOVÁ, známá z hudeb. filmu KVASKA, z řady muzikálů (Dracula, Krysař, Hamlet, Tajemství, Touha, West side Story, R+J, Jack Rozparovač atd.), filmů či seriálů- Vyprávěj, Ordinace v růžové zahradě, Modrý kód, Eden, Doktoři z Počátků, Mazalové nebo Černá sanitka...

 

Jana Vaculíková vydala popšansonové album NÁVRATY, které bylo označeno jako "Nejpříjemější překvapení roku 2013".

Její hudba oslovuje jak malé tak i starší posluchače. Ve svém repertoáru má jak veselé taneční a hravé melodie tak pomalé popšansonové balady s citlivými poetickými texty.

Několik let hrála v Md v Brně (6let) a v divadle Kalich (12 let), hraje a zpívá nejvíce ve volných muzikálových produkcích v Praze, Brně, Bratislavě.

Věnuje se i činohře-divadlo Na Vinohradech Praha.

Nyní žije v Praze, hraje a zpívá nejvíce ve volných muzikálových produkcích v Divadle Hybernia, moderuje, spolupracuje s Českou televizí, tv Barandov, tv Nova, Prima, filmem a reklamou. Vyučovala 4 roky na Státní konzervatoři v Praze interpretaci zpěvu.

 

Aktuálně ji čeká natáčení seriálu "Temný kraj! pro Tv Prima a pracuje na autorské sólové desce.

 
Jana Vaculíková
O mně