Archiv akcí – kde jste mne mohli vidět

JSME HUDILAS 10 LET

23. dubna 2023 od 17 hod – Divadlo Na Prádle, Praha

Koncert k 10.výročí založení hudebně-dramatického souboru HUDILAS Production. Krom členů souboru vystoupí i pozvaní hosté včetně Jany Vaculíkové. Nenechte si ujít koncertní show složenou z hitů 10-tileté kariéry tohoto divadelního souboru a autora mnoha krásných muzikálů Miroslava A.Maxanta.

1. PLES THE 1:1 DIET

8. dubna 2023  od 20.hod – Bechnerův statek, Lány

Srdečně Vás zveme na ples. Čeká na Vás nabitý program – kapela Druhej dech, zpěvačka Jana Vaculíková, Šimon Pečenka, bohatá tombola, čestný host pan Tomáš Tomeček – vítěz závodů Africa Eco Race 2022 (závody DAKAR s Tatrou 815) … a ještě mnoho dalšího. Výtěžek z plesu poputuje na podporu redukce váhy u dětí.

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ – DUŠAN PROUZA

2. února 2023 od 18 hod – NAPA bar & gallery, Praha

Jana Vaculíková svým hudebním vystoupením zpestří zahájení vernisáže fotografií fotografa Dušana Prouzy. Moderuje Slávek Boura.

KŘEST KNIHY SLOVO PROTI SLOVU

30. ledna 2023 od 17 hod – Knihkupectví a vinotéka Božská Lahvice, Praha

Autogramiáda a křest knižní novinky spisovatelky Markéty Harasimové. Hudební doprovod Jana Vaculíková.

MAŠKARNÍ PLES ŽEBRÁK

V rámci hudebního vystoupení zpříjemní večer i Jana Vaculíková.

BEZKYSLÍKATÍ – FANTOM

13. ledna 2023 od 18 hod – Venuše ve Švehlovce, Praha
14. ledna 2023 od 18 hod – Venuše ve Švehlovce, Praha

Pražská repríza divadelního seriálu Bezkyslíkatí. Jednotlivá komorní dramata divadelního pásma spojují severské reálie, samota, pokřivené vztahy, křehkost a zranitelnost. Postavy se v intimních dialozích uzavřeni v tísnivých prostorech vyrovnávají se svou minulostí. V jedné ze šesti jednoaktovek, konkrétně v jednoaktovce FANTOM v režii Anastázie Landové se v  činoherní roli představí Jana Vaculíková, která se po vyprodaných letních představeních na festivalu v Kutné Hoře v této roli představí i pražským divákům

VÁNOČNÍ KONCERT JANY VACULÍKOVÉ A ŠIMONA PEČENKY

17. prosince 2022 od 18:00 – Libkova Voda
25. prosince 2022 od 15:00 – Volevčice (Louny)

VEČER PŘÍMO MUZIKÁLOVÝ

4. srpna 2022 od 20:00 – Zámek Ploskovice
5. srpna 2022 od 20:00 – Zámek Ploskovice

Koncertní divadelní show písní z českých a světových muzikálů v rámci 4.ročníku divadelního festivalu Hudební léto na zámku Ploskovice. Přijďte si poslechnout známé skladby z oblíbených muzikálů v podání divadelního souboru Hudilas. Jako host vystoupí Jana Vaculíková.

BEZKYSLÍKATÍ (FANTOM)

8. srpna 2022 – pivovar Sedlec, KUTNÁ HORA

OLDstars on the ROAD 2022 – Jana Vaculíková se představí v činoherní hře Bezkyslíkatí – aktovka Fantom – v režii Anastázie Landové na  IX.ročníku divadelního festivalu OLDstars on the ROAD v Kutné hoře a to hned ve 3. představeních během jednoho večera.

JANA VACULÍKOVÁ – JUBILEJNÍ KONCERT

13.6.2022 od 19.hod – Letní scéna Malostranské Besedy, Střelák, Praha

Oblíbená každoroční akce se po covidové odstávce vrací. Bohužel nám mezitím zrušili Phontón, tak se přesouváme na novou scénu na Střeleckém ostrově.  Pozvání přijalo i pár milých hostů, tak se můžete těšit i na krásné duety.  Objednali jsme počasí, tak doražte v hojném počtu.

JSEM HUDILAS – koncert

2. února 2022 – Divadlo Na Prádle, Praha

Jana jako host vystoupí na autorském koncertu k oslavám životního jubilea hudebního skladatele, libretisty, herce a zpěváka Miroslava A.Maxanta. Přijďte a buďte u toho.