Z tisku

Muzikálová "star" zazpívá ve Svinařích

nase_noviny

Rozhovor s Janou Vaculíkovou

 

Naše noviny - 18 / 2015

Jana Vaculíková: Režim je důležitý

Baby L’amour

Herečka a zpěvačka má dvě malé dcerya ráda by si jednou zorganizovala den tak, aby všechno stíhala. Tvrdí, že to nejde - přesto zpívá, točí a k tomu začala malovat!

Baby L'amour - červenec 2014

Janu Vaculíkovou inspiruje i zahrada

Příloha deníku Právo - Dům a zahrada
Příloha deníku Právo - Dům a zahrada
Příloha deníku Právo - Dům a zahrada

Herečka, zpěvačka (a také skladatelka, tanečnice a malířka) Jana Vaculíková pochází ze Bzence. Na jižní Moravu, odkud je i její manžel, se ráda vrací. Ale doma se už cítí ve vesnici s brdskými kopci za plotem a s drsnějším klimatem. "Když je tu bouřka, tak to opravdu stojí za to! Počasí se tu často mění."

Písňový text je pro mě očista

Právo článek

Jana Vaculíková (41) je herečka, která se na začátku své kariéry prosadila v mnoha muzikálových rolích a nyní se věnuje především činohře a filmové dráze. Jako bývalá zpěvačka však dlouhodobě tíhne ke skládání písniček a psaní textů ...

18.7.2013 - Právo

Jana Vaculíková: Návraty

novinky.cz

Zpěvačka herečka Jana Vaculíková se představuje jako sólová vokalistka. Na albu spolupracovala s několika našimi výraznými hudebními individualitami, nicméně jeho zvuk je intimně popfolkový.

10.7.2013 - Novinky.cz

Pamatujete si na krásnou čarodějku ...

Článek na super.cz

Tak tohle je úděl zpěvaček a hereček, které jsou sice výborné ve svém oboru, ale upsaly se k účinkování v reklamě. A pokud je ta reklama výrazná a objevuje se často, tak už je nemáme spojené s uměním, ale s produktem, který propagují.

11.6.2013 - Super.cz

Žena a život - CD pro vaše uši

Žena a život

Zpěvačka Jana Vaculíková - jsem pohodlný býk, který občas potřebuje takzvaně nakopnout. Neměla jsem ambice vydat desku, to napadlo až mého manžela ...

3.7.2013 - Žena a život

Instikt - Jana Vaculíková, Návraty

Instinkt

Muzikálová zpěvačka si zahrála v několika reklamách a ke svým narozeninám si nadělila autorskou desku ...

11.7.2013 - Instinkt

Splněné sny Jany Vaculíkové

Splněné sny
Splněné sny
Splněné sny
Splněné sny
Splněné sny

V době naší návštěvy bydlela Jana Vaculíková v novém domě teprve tři měsíce. Jenom zářila a užívala si šestého měsíce těhotenství...

5.12.2007 - PRÁVO

Není důvod otálet

Jack Rozparovač
Jack Rozparovač

Muzikál Vaša Pateidla - Jack Rozparovač se po uvedení v jihokorejském Soulu vrací do Prahy...

29.3.2010 - STORY

Vaculíková se vrací, bude svádět Konáše

Ordinace v růžové zahradě

Herečka a zpěvačka točí už další díly Ordinace. Její postava padne do oka Šamberovi jehož hraje Petr Konáš.

11.2. 2010 - BLESK

Vaculíková si od dcery odskočí do Ordinace.

Ordinace v růžové zahradě

Tentokrát má Vykusová ve scénáři hazardní hry ... prozradila mluvčí seriálu ...

15.2.2010 - BLESK

Jana Vaculiková celý porod prozpívala

Otázky pro ... Janu Vaculíkovou
Otázky pro ... Janu Vaculíkovou

Vídáme ji ve známých muzikálech, zahrála si v několika filmech i seriálech , jako Eden, Ordinace v růžové zahradě, Černá sanitka atd. Teď si dala pauzu a věnuje se dceři Anně Marii.

Listopad 2009 - časopis MAMINKA

Čarodějka z reklamy je v tom

Čarodějka z reklamy je v tom

Herečka Jana Vaculíková je další dámou, která se svezla na těhotenské vlně...

13.9. 2007 - BLESK

Neo na pelíšek kašle

Neo na pelíšek kašle

Herečka, zpěvačka a pedagožka Jana Vaculíková vystudovala muzikálové herectví. V poslední době byla Lorraine (v Draculovi), Ofélie (v Hamletovi), Agnes v muzikálu Krysař, v muzikálu Tajemství je Anežkou a Kamilou. Hrála v několika zahraničních a českých filmech - třeba v italském Komisaři Maigretovi, v českých Expertech. V hudebním filmu Kvaska ztvárnila jednu z hlavních rolí, Romanu. Kromě herectví a zpěvu se věnuje také tanci. Na státní konzervatoři v Praze vyučuje interpretaci zpěvu.

Styl, Právo, 17. dubna 2007

Známá muzikálová herečka ze Bzence ztvárnila již celou řadu hlavních rolí

Známá muzikálová herečka ze Bzence ztvárnila již celou řadu hlavních rolí

Málokdo by svého času ve Bzenci věřil, že z malé Jany Vaculíkové, navštěvující místní základní školu, se za několik let stane známá muzikálová herečka.

Naše Slovácko

Odkojená cimbálem

Odkojená cimbálem

Vystudovala obor muzikálové herectví na JAMU v Brně. Hrála a hraje v celé řadě muzikálů, taky v několika českých i zahraničních filmech. Pochází z Bzenecka na jihu Moravy, kde první zvuk, které po narození dítko vydá, je čistý tón téměř jako tříčárkové céčko. Jmenuje se Jana Vaculíková...

TV Plus, 15/2007

Objevil ji muzikál

Objevil ji muzikál

Zájem o muzikály u nás neutichá, hrají se nejen ty veleúspěšné z minulých let, ale objevují se stále další včetně původních českých novinek. Aby nový muzikál měl ty nejvyšší předpoklady divácké úspěšnosti, režiséři a producenti se doslova přetahují o známá jména z hudební branže. V muzikálech vystupují hvězdičky ze SuperStar, ale i Lucie Bílá, Jiří korn, Leona Machálková a další. Muzikály ale na druhé straně objevily i zajímavé nové tváře. Vystupují často v hlavních pěvecky náročných rolích, jako alternace těch známějších hvězd, ale na veřejnosti jsou známé jen minimálně. Příkladem je zpěvačka Jana Vaculíková z jihomoravského městečka Bzenec. Absolventka JAMU a Pedagogiské fakulty v Brně má už za sebou mnoho úspěšných rolí v českých muzikálech. Naposledy slavila úspěch jako Anežka a doktorka Kamila v muzikálu Daniela Landy Tajemství v Divadle Kalich.

Express, 1/2006

Jana Vaculíková

Jana Vaculíková

život na nás chystá různé pasti, pojďme se na ně přichystat. Štěstí přeje připraveným! Je taková i herečka Jana Vaculíková?

Harper's Bazaar, 11/2006

Film o muzikálu

Film o muzikálu

Vycházející hvězda českého muzikálu Jana Vaculíková z jihomoravského vínem proslaveného městečka Bzenec, se zařadila k slavným a úspěšným zpěvačkám, které z Brna přišly sklízet úspěchy do našeho hlavnho města.

Express, 10/2006

 
Jana Vaculíková
Z tisku